Užívatelia internetu milujú video. To nie je prehnané tvrdenie, to je fakt. Ak nepozeráte videá, vlastne ignorujete 3/4 internetu. Tak prečo jeho silu nevyužiť aj pri prezentácii a predaji vašej nehnuteľnosti?

 

Lepšia viditeľnosť

Už skončila doba tlačenej inzercie, všetci sme on-line. Či sa nám to páči alebo nie, žijeme dobu webovú. A na tom internete surfujú aj Vaši potenciálni kupci. Hľadajú svoje vysnívané bývanie a prezerajú si desiatky rôznych inzerátov. Ako prvé si pozrú fotografie, až potom čítajú sprievodné texty (ak vôbec). Inzeráty s videami podporujú a odlišujú od ostatných ponúk inzertné portály automaticky. Stačí pridať k nehnuteľnosti video a hneď je viac na očiach kupujúcich.

Non-stop

Video po svojom spustení pracuje non-stop. Pozrieť si ho záujemcovia o kúpu môžu aj v nedeľu ráno, či v piatok v noci. Dokonca i viackrát za sebou. A nikomu to nevadí, nikoho tým neruší. Prezentáciu chaty, ktorú sa rozhodli jej majitelia predať, do troch dní od spustenia reklamy videlo viac než 250 ľudí. Viete si predstaviť zorganizovať toľko obhliadok? Nemožné. Vďaka videu ale úplne jednoduché.

Menej je viac

Kupujúci vďaka videu majú možnosť spoznať prednosti vašej nehnuteľnosti. A keď sa im to celé pozdáva, prídu aj na skutočnú obhliadku, viac menej už rozhodnutí o kúpe. Vďaka tomu minimalizujete čas strávený na obhliadkach. Keďže sa stretnete už s “hotovými” kupcami a odbúrate tzv. realitných turistov. O nich vám bude vedieť porozprávať nejeden majiteľ nehnuteľnosti. Vy sa im takto elegantne vyvarujete.

Čas sú peniaze

Takže už ste minimalizovali počet obhliadok. K tomu si môžete prirátať ušetrené pohonné hmoty, ak práve nepredávate byt, v ktorom momentálne bývate. Takisto ste ušetrili čas a nemalú námahu na neprestajné pripravovanie nehnuteľnosti na predaj. Zbieranie hračiek po deťoch, umývanie riadu, naháňanie sa so žehličkou, aby neboli v spálni kopy opratého prádla, atď.

Mínusy?

Celú dobu čakáte na ALE, ktoré určite musí teraz prísť? Nuž, aj video obhliadky majú svoje mínus. Na rozdiel od fotografií, ktoré si už tí šikovnejší majitelia nehnuteľností (alebo tí, ktorí na to majú čas) vedia vyhotoviť aj sami, s videom to nie je už až také jednoduché. Preto treba osloviť odborníkov, ktorí video nie len natočia, ale aj postrihajú, vložia doň sprievodnú hudbu, atď. Samozrejme, každý špás niečo stojí. Cena takého videa sa pohybuje v rozmedzí 300-500,-€. Záleží od veľkosti natáčanej nehnuteľnosti. Či je to len malý bytík alebo vila s rozsiahlym pozemkom. Budete chcieť mať vo videu aj zábery okolia danej lokality? To tiež môže ovplyvniť výslednú cenu. Ale i pomôcť pri rozhodovaní o kúpe cezpoľných klientov.

Dobrá správa

Pre tých z vás, ktorí sa nadchli pre myšlienku natočiť svoju nehnuteľnosť a predať bez námahy. Ale nechcú alebo nemôžu investovať predom do vyhotovenia videa, máme dobrú správu. V rámci nášho balíka služieb poskytujeme svojim exkluzívnym klientom (teda predávajúcim, s ktorými máme uzatvorenú zmluvu o exkluzivite predaja) prácu homestagerky, ktorá pripraví vašu nehnuteľnosť na predaj, vyhotovenie reprezentatívnych fotografií a samotného videa nehnuteľnosti. A to celé v cene provízie realitnej kancelárie, ktorá je mnohokrát rovnaká ako ceny provízií iných maklérov, ktorí ale tieto služby neposkytujú. Ešte váhate? Pozrite si videá nehnuteľností, ktoré sme už takýmto spôsobom predali. Stačí kliknúť na fotku. Ak si chcete pozrieť všetky naše videoobhliadky, pozrite si náš YouTube kanál.

Už vidíte ten rozdiel? Video je jediné médium, ktoré dokáže naraz osloviť dva zmysly – zrak aj sluch. Aj vďaka tomu sú také obľúbené. Fotky nedokážu obsiahnuť všetko, z videa máte pocit, akoby ste tam už jednou nohou boli 🙂

Predávajte ako profesionáli 21. storočia a využite vo svoj prospech všetky výdobytky doby. Radi Vám s tým pomôžeme, stačí nás len kontaktovať 0948 084 421 alebo mailom sany@sanyreality.sk

Vaša Sany