Marek Lisý

Ako živnostník (od r. 2005) som prešiel viacerými pracovnými pozíciami. Podnikal som v lesnom priemysle, či v turistickom ruchu.

Za svoje najväčšie úspechy v živote však pokladám môjho syna a svoju ženu. V neposlednom rade je to aj práca, ktorá ma baví a napĺňa.

K práci realitného makléra som sa dostal cez svoju priateľku, kde som zistil, že toto je to, čo by som chcel skutočne robiť. Maklérov deň je každý iný. Rôznorodý, pestrý a dynamický. Najviac času strávim v teréne pri fotení, či natáčaní nehnuteľností na predaj.

Rád pomáham ľuďom splniť si sny o novom bývaní. Pretože sám na sebe poznám, aké dôležité je vybrať si správne miesto pre svoje bývanie a život.

Veľký dôraz kladiem na zhotovenie kvalitných, reprezentatívnych fotografií. Fotky sú prvou vecou, ktorú potenciálny kupec uvidí. Často sú práve ony ten dôvod, pre ktorý nakoniec zavolá a dohodne si obhliadku. Ak je už hneď prvý dojem zlý (neostré, tmavé zábery, fotky zariadenia a nie priestoru, neporiadok,…), toto je už potom ťažká východisková situácia pre majiteľa nehnuteľnosti a výhodný predaj/kúpa sa tak môže oddialiť do nedohľadna.

Ak aj Vy túžite po prezentácii Vašej nehnuteľnosti na vysokej profesionálnej úrovni, zavolajte mi 0944 426 606 alebo pošlite mail.

Môžem Vám zaručiť, že to samotný predaj výrazne ovplyvní. Aj v prípade, že predávate starší dom alebo neprerobený byt.