Nesnívajte. Bývajte.

Sany reality, s.r.o. je pomerne mladá spoločnosť. Mladá a to hneď trikrát.

#1 – oficiálne bola založená realitná kancelária v júni 2017

#2 – za jej vznikom stoja traja mladí ľudia (priemerný vek zakladateľov je len 33 rokov)

#3 – máme mladého a inovatívneho ducha, čo sa odzrkadlilo i v spôsobe, akým nehnuteľnosti               úspešne predávame

Načo ďalšia realitka?

Asi vás ako prvé napadlo: “Načo ďalšia realitka?” Veď len v Liptovskom Mikuláši je ich zaevidovaných cez 20 a to ani nepočítam veľké realitné kancelárie alebo franšízy, ktoré tu tiež majú pobočky. A keďže sa držíme zásady, nie je dôležitá kvantita ale kvalita, razíme si svoju vlastnú cestu.

O tom, že to bolo správne rozhodnutie, ukázal čas. Za necelý rok nášho fungovania sme pomohli predať nehnuteľnosti v celkovej hodnote viac ako pol milióna eur.

Referencie od našich spokojných klientov môžete nájsť už aj na googli či facebooku.

A Sany reality už nie je neznámym pojmom ale zárukou kvality, profesionálnych služieb a ľudského prístupu.

 V čom sme iní?

 #1 – Sany reality je jediná na Liptove, ktorá vám vie zabezpečiť služby homestagera. (Čo je to homestaging a prečo je nevyhnutnou súčasťou moderného a úspešného predaja si môžete prečítať tu. Viac…)

#2 – po dohode s majiteľmi točíme videoobhliadky. Video je skvelá vec. Schválne, koľko videí ste si na facebooku pozreli dnes vy? (Koľko času a nemálo eur vám môže ušetriť video? Viac…)

#3 – nezabúdame ani na kvalitné fotografie, ktoré sú stále grom každého inzerátu. Prvý dojem je veľmi dôležitý nie len pri osobnom styku, ale i pri predaji.

#4  –  Organizujeme pre vás čoraz populárnejší Open house. Tento nový spôsob predaja nehnuteľností spája prácu homestagera, výhody videoobhliadky a posúva predaj na úplne novú úroveň. Viac…

Zoznamrealit.sk – Sme spoluvlastníci inzertného portálu zoznamrealit.sk, jediného slovenského portálu, ktorý patrí do medzinárodnej siete inzertných portálov. Radí sa medzi 10 najnavštevovanejších realitných portálov s vysokou efektivitou inzercie.

 Čo garantujeme?

 #1 – slovo je pán, peniaze má aj…. : To, na čom sa s našimi klientmi dohodneme, to aj platí. Počas priebehu celého predaja spolu pravidelne komunikujeme. Predávajúci majú prehľad o počte realizovaných obhliadok, koľko ľudí čítalo a videlo inzeráty ich nehnuteľnosti, štatistiky, vždy vedia v akom bode sa práve predaj nachádza.

#2 – nik nemôže byť taký múdry, aby nemohol prijímať (Ján Smrek): neustále na sebe pracujeme, vzdelávame sa. A všetko nové, dobré, ihneď prenášame do praxe. V pravidelných intervaloch informujeme svojich klientov o novinkách na realitnom trhu, o zmenách v legislatíve, upozorňujeme na dôležité termíny. Robíme to s láskou pre vás 🙂

#3 – popredajný servis: naša práca nájdením vhodného kupca ani zďaleka nekončí. Práve naopak. Roztočil sa nový kolotoč. Komunikujeme s finančnými inštitúciami, sprostredkujeme geodeta, súdneho znalca, asistujeme pri prepise energií a veľa iného.

Združenie realitných kancelárií Slovenska – Ako člen tohto združenia sme sa aj my zaviazali dodržiavať etický kódex (Viac…). Okrem iného to znamená, že vo všetkých našich inzerátoch nehnuteľností nájdete uvedené aktuálne konečné sumy – vrátane provízie realitnej kancelárie.

Prečo to všetko robíme?

Aj my chceme svojou “kvapkou” prispieť do mora lepšieho sveta. Aby bol predaj jednoduchší, kupujúci i predávajúci mali záruky, a nakoniec, aby celý proces predaja prebehol rýchlejšie. Život je príliš krátky, tak prečo sa zaťažovať niečím, čo za vás môže spraviť niekto iný a na vysokej úrovni. Ku každej nehnuteľnosti pristupujeme s patričnou úctou. Uvedomujeme si, že predávate svoj starý domov, či rodičovský dom, kde ste strávili detstvo a vyrástli. K potrebám našich klientov pristupujeme individuálne.

Naši partneri

Mali sme možnosť spolupracovať s rôznymi inštitúciami, firmami, či jednotlivcami.

Najviac sa nám a našim klientom osvedčili práve títo, tak ich radi doporučíme ďalej.

Ing. Jaroslav Duriš – geodet – kontakt.

Juraj Biskup – finančný poradca – kontakt.

Lukáš Mikuš – finančný poradca

JUDr. Jiří Martaus – advokát