Referencie

Predaj 2-izbového bytu v L. Mikuláši

Pôvodne som zamýšľala predávať byt sama, bez pomoci realitnej kancelárie. No potom som našla SANY reality a oslovil ma ich profesionálny, novodobý a nadštandardný prístup. Vysvetlili mi celý priebeh spolupráce a ten aj dodržali. Netlačili na mňa a byt sa predal za krátku dobu a aj za mnou požadovanú sumu. Pani Polelářová mi vyšla v ústrety pri podpise zmluvy, odovzdaní bytu a vybavila všetko potrebné. 

S čistým svedomím vrelo odporúčam služby  SANY reality.
Zuzana, 37 rokov

Predaj 2,5-izbového bytu v L. Mikuláši

V rámci okresu Liptovský Mikuláš mám skúsenosť s viacerými realitnými kanceláriami, ale jedine Sany reality hodnotím na vybornú vo všetkých ohľadoch. O priebehu predaja nehnuteľnosti som mala informácie od začiatku do konca a taktiež bolo zodpovedané na všetky moje otázky okamžite. Makléri robia prácu aj nad rámec štandardných povinností realitnej kancelárie – pekne vyzdobili byt, nahrali video. Z tohto dôvodu odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivú realitku s ľudským prístupom, práve Sany reality.

Andrea, 29 rokov

Kúpa 3-izbového bytu v L. Mikuláši

S Vašou prácou (maklérka Ing. Sandra Popelářová) a prístupom som nadmieru spokojný – flexibilita, ústretovosť, milé vystupovanie – takto by mal vyzerať moderný obchod na Slovensku!

Tomáš, 31 rokov

Predaj 3-izbového bytu v L. Mikuláši

Vďaka radám pani Popelářovej sa nám podarilo byt predať o 8.000,-€ vyššiu sumu ako sme pôvodne zamýšľali zaň pýtať. Ďakujeme.

Štefánia, 30 rokov

Predaj 3-izbového bytu v L. Mikuláši

S prácou maklérov (p. Lisý a p. Popelářová) som bola veľmi spokojná. Po dlhom váhaní som oslovila realitnú kanceláriu. Veľa maklérov mi aj volalo, ale nepáčil sa mi ich prístup. Nakoniec som oslovila Sany reality a urobila som dobre. Bola som veľmi spokojná s ich prístupom. Našli mi vhodného kupca. Pomohli i pri prepise energií a aktívne asistovali pri odovzdaní nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam. Absolvovali so mnou všetky náležitosti – aj návštevu banky (podpis záložných zmlúv). Čo človek v mojom veku veľmi ocení.

Tatiana, 63 rokov

Kúpa 3-izbového bytu v L. Mikuláši

S prácou p. Popelářovej som bol veľmi spokojný, bola nápomocná, ochotná a poradila nám so všetkými náležitosťami pri kúpe bytu ako sú príprava všetkých zmlúv, vybavenie vecí na katastri nehnuteľností a podobne.

Počas celého trvania som bol informovaný o priebehu a dokonca aj po skončení obchodu ma maklérka informovala o prebiehajúcich zmenách súvisiacich so zmenami na katastri a pod. (Zánik pôvodného záložného práva atď.)

S celkovým priebehom kúpy bytu som bol spokojný.

Určite odporúčam Sany Reality

Matej, 32 rokov

To čo sa mi najviac páči na Vašej práci, je Váš prístup ku klientovi a spolupráca so mnou. Za 10 rokov môjho pôsobenia vo finančnom sektore som nezažil tak profesionálny a ľudský prístup ku mne, ako ku človeku, ktorý rieši úver a spolupracuje s realitným maklérom. Ak by som niekedy kupoval byt alebo dom, tak určite cez Vás. Budem Vás odporúčať aj svojim klientom.

Peter Lúčan

finančný poradca

Kúpa 2-izbového bytu v L. Mikuláši

Pani Popelářová, spolupráca s Vami bola výborná. Ste vždy ochotná vysvetliť, poradiť a vybaviť. Oceňujem aj príjemné vystupovanie. Ďakujem za všetko a vrelo odporúčam.

Tatiana, 31 rokov

Predaj 2-izbového bytu v L. Mikuláši

Priebeh kúpy a predaja bytu prebehol rýchlo a bez problémov.

Tibor, 57 rokov

Predaj rodinného domu vo Važci

So službami realitnej kancelárie sme veľmi spokojní. Pani Popelářová bola v každom smere ústretová, ochotne nám poradila, ďakujeme pekne za sprostredkovanie predaja nášho rodinného domu.

Anna, 56 rokov

Predaj 4-izbového bytu v L. Mikuláši

Realitná maklérka (p. Popelářová) bola ústretová, pohotová a vedela so všetkým promptne poradiť a zariadiť. Jednanie a vybavenie predaja bolo až bleskové. Som nad mieru spokojná. Ak by som do budúcnosti potrebovala služby realitného makléra, určite by som sa znovu obrátila na túto RK a odporúčala by som aj ostatným.

Michaela, 42 rokov

Predaj 3-izbového bytu v L. Mikuláši

Celková spokojnosť s vybavením a predajom nehnuteľnosti. Pani Popelářová bola ochotná s príjemným vystupovaním.

Alena, 42 rokov

(Pozn.: Zrealizovali sa len 2 obhliadky nehnuteľnosti, hneď druhý záujemca ho kúpil.)

kúpa 4-izbového bytu v L. Mikuláši

S RK som bol maximálne spokojný. Odporučil by som ich svojim známym a rodine. Realitná maklérka (p. Popelářová) všetko vybavila, zariadila, o nič som sa nemusel starať.

Michal, 27 rokov

predaj 3-izového bytu v L. Mikuláši

Spokojnosť maximálna! Skvelá komunikácia a časová prispôsobivosť.

Ľubomír, 27 rokov

(Pozn.: Nehnuteľnosť sa predala do 24 hodín.)

Garsónka Liptovský Mikuláš

Ďakujeme za výbornú spoluprácu s Vašou spoločnosťou. Prístup tímu v Liptovskom Mikuláši bol na výbornej úrovni, kúpa bytu prebehla na profesionálnej úrovni. Ďakujeme.

Zuzana, 47 rokov

Predaj bytu Liptovský Mikuláš

S činnosťou makléra p. Lisého som spokojný, jeho prístup bol perfektný, dohodnuté stretnutia boli dodržané na stanovený čas a miesto presne. Nemám žiadne pripomienky. 

Ján, 50 rokov

Kúpa 1-izbového bytu v Liptovskom Hrádku

Spokojný veľmi, ďakujem za nové informácie, príjemní ľudia. Super spolupráca, som rád, že vždy vyšli v ústrety, ešte raz ďakujem.

Denis, 28 rokov