Ing. Sandra Popelářová

Ing. Sandra Popelářová

Alexova mama, ktorá mu rada vyjedá piškóty z misky…

Marekova priateľka, ktorá mu vie občas pekne liezť na nervy, ale inak sa ľúbime…

Som dcéra, kolegyňa, mama, kuruc, sestra, kamarátka, ranger, podnikateľka , milovníčka koní, žena, strelec, milenka, priateľka, …

Som ambiciózna, veselá, optimistická, bláznivá, …

Narodila som sa rok pred revolúciou, takže si veľa z tohto obdobia nepamätám. Rodičia ma odmalička učili samostatnosti. Vždy sa spolieham sama na seba. Mama mi pri dospievaní dala veľkú slobodu a nechala ma, aby som si šla svojou vlastnou cestou. Za čo som jej vďačná. Naučilo ma to rýchlo sa rozhodovať a niesť následky za svoje rozhodnutia.

Od roku 2012 si píšem pred menom Ing. Bol to pre mňa zlomový rok. Ťažký, ale krásny. Po 17 rokoch som zmenila status študent na zamestnanec (aj keď brigádovala som vždy). Po 3 rokoch pekného manželstva som sa rozviedla. Nebolo to tým, že sme sa skoro brali. Jednoducho som svojmu ex dala všetko, čo som mala a musela som sa posunúť v živote ďalej. Mnohí priatelia to nechápu, ale to je v poriadku.

Nestihla som sa poriadne zžiť so svojím novým životom a nastala ďalšia zmena. Prišiel do môjho života nový chlap – Alexander, môj syn. A ten je tým dôvodom, prečo som dnes tu a píšem tieto riadky.

Vyskúšala som si na vlastnej koži všetky formy zamestnania. Pracovala som v štátnej správe, i na TPP. Najviac mi však vyhovuje život na voľnej nohe. Teraz si ja sama určujem, koľko času venujem práci. Ja sama si určujem výšku svojho zárobku. Ja sama si určujem, čo, kedy a ako spravím. A čo je ešte lepšie, slobodne môžem povedať NIE.

Keď to všetko zhrnieme, je úplne prirodzené, že pracujem ako realitná maklérka. Tu som sa našla. Toto ma baví. Rada komunikujem s ľuďmi, rada ich počúvam. Aj preto pracujem ako osobná maklérka. Čo to znamená? Maximálne sa snažím prispôsobiť potrebám, špecifickým požiadavkám majiteľov nehnuteľností, vyhovieť ich predstavám, poradiť ako najlepšie postupovať v tom danom predaji. Lebo čo dom, to iný „postup“. Veľmi sa mi tento spôsob osvedčil, o čom svedčí aj množstvo mojich spokojných klientov.

Napĺňa ma, keď môžem ľuďom

… pomôcť dobre predať dom, byt, pozemok
… nájsť pekný nový domov
… uľahčiť život
… ušetriť čas

Aj po troch rokoch v tejto branži a desiatkach predaných bytov a domov stále na sebe pracujem a vzdelávam sa. V roku 2016 som úspešne absolvovala program Milionový makléř. Prinášam majiteľom nehnuteľností nové spôsoby predaja, ktoré ich nezaťažujú ani finančne, ani časovo, ale kupujúci ich milujú. Hovoríme napríklad o video obhliadke, homestagingu, správnom nastavení predajnej ceny, … Schválne, koľko videí ste dnes videli, kým ste klikli na túto stránku?

Za ďalší svoj veľký úspech považujem nadviazanie spolupráce s Tomášom Kučerom. Je to mediálne najznámejší realitný expert a zakladateľ najúspešnejšieho realitného inštitútu CHYTRÝ MAKLÉŘ. Od augusta 2018 píšem raz mesačne články pre maklérov zo Slovenska i z Čiech. Vlastne pre všetkých, ktorí využívajú službu chytrý web makléře. Je to zodpovedná úloha, ale ujala som sa jej s radosťou. Veď moje články už poznáte a máte radi, tak prečo ich nešíriť ďalej, nech pomôžu čo najväčšiemu počtu ľudí. Všetky články aj naďalej nájdete v našom blogu.

Poďme spolu na kávu, čaj, limonádu,… a ja Vám rada prezradím svoje tajomstvá, ako sa dá byt v Liptovskom Mikuláši predať rýchlejšie a za vyššiu cenu.

Zavolajte mi 0948 084 421 alebo napíšte email. Čokoľvek Vám viac vyhovuje. 🙂

Teším sa na Vás!
Vaša Sany